Як вибрати текстиль

Новости

Фартух: потрібний, чи ні?
23 декабря 2021

Вважаєте фартухи пережитком минулого та марною тратою грошей? І даремно! Цей аксесуар здатний не тільки захистити одяг від забруднень, але й створити в будинку особливу атмосферу!

Теплі та зручні: 6 нюансів «експлуатації» домашніх тапочок
15 декабря 2021

Домашні капці – беззмінний атрибут, який дозволяє ногам відпочити після трудового дня або довгої прогулянки. А щоб вони дарували зручність та комфорт, важливо пам'ятати про нюанси їх вибору та використання.

Постільна білизна для зими: шукаємо ідеальний варіант
09 декабря 2021

У холодну пору року особливо хочеться забезпечити комфортні умови для відпочинку та сну. Зробити це допоможе вибір правильної постільної білизни. Яким же тканинам варто віддати перевагу? Давайте розберемося!

Рушники для кухні: навіщо купувати нові?
19 ноября 2021

Вважаєте, що купівля нових кухонних рушників – це марна трата грошей? А ось і ні! Насправді ці маленькі помічники потрібні на кожній кухні. І чим їх більше – тим краще!

Постільна білизна на подарунок: нюанси вибору
12 ноября 2021

Ламаєте голову над подарунком? Подаруйте комплект постільної білизни! Головне – врахувати важливі нюанси, які допоможуть обрати справді корисний презент та повністю догодити винуватцю будь-якої урочистості.

Наматрацник: корисна річ або марна трата грошей?
21 октября 2021

Виробники ортопедичних матраців рекомендують обов'язково купувати до нього наматрацник. Але багато хто вважає це лише маркетинговим прийомом для просування «супутніх товарів». Де ж істина? Спробуємо розібратися!

Перші холоди: як не замерзнути до опалювального сезону
30 сентября 2021

Перші осінні холоди зазвичай застають зненацька. У будинках стає холодно, а до опалювального сезону залишається кілька тижнів ... Швидко зігрітися допоможе гарячий чай, вовняний светр та тепло рідних і близьких. А ще - грамотна організація простору кожної кімнати, що дозволяє зберегти затишок і комфорт навіть при холодних батареях.

Постільна білизна з ковдрою: чудеса доступні!
16 сентября 2021

У кожної пори року - свій настрій. Зима асоціюється з пухнастим снігом, запахом мандарин і теплою ковдрою. Весна - зі свіжим вітром і спрагою змін. Літо - з лагідним морем і жаркими місячними ночами. А осінь - з першої прохолодою, яка так і кличе під м'який плед з чашкою гарячого чаю.

Перейти на мобільну версію сайту
Так, перейти Залишитись на основній версії