Будь-яка забаганка

Будь-яка забаганка

Ну майже будь-яка

Ми тут задумалися, що найбільше радує наших клієнтів? Чи стикалися Ви з ситуацією, коли начебто є все, але не зовсім таке, як треба? Шукаєш-шукаєш серед безлічі товарів, а того, що потрібно, знайти не можеш. Перламутрових ґудзиків не вистачає ...

Ось кілька прикладів, коли ми змогли зробити наших клієнтів ну хоч трішки щасливішими.

1) «Купили красиву постільну білизну в Італії, 4 комплекти, здуру, вже дуже сподобалися. А за фактом використовувати не можемо, ковдри за розміром не підходять ... Наші старі ковдри нам дуже подобаються, купували у вас більше року тому. І ось питання: чи можна пошити для нас такі ж за якістю, але під наш розмір? Або продам італійську постіль ... недорого ... »

2) «Хелп! Купували у вас десь 3 роки тому постіль з котиками. Треба ще! А у вас на сайті такого дизайну більше немає. Може, є під замовлення?»

3) «Плануємо замовити у вас пледи, 30 штук, в подарунок співробітникам на ДР компанії. Сподобався плед з містами, м'ятний колір, але ваш консультант сказав, що упаковка там просто пвх, дуже проста. Чи є у вас варіант більш святкової упаковки? Згоден обговорити додаткову вартість, але в межах розумного)»

Так ось. Якщо є подібні запитання - задавайте. Ми обов'язково постараємося Вам допомогти.

Перейти на мобільну версію сайту
Так, перейти Залишитись на основній версії