🎥 Відеоогляди подушок

Новости

Ортопедична подушка ORTOPEDIA
11 марта 2021

Ortopedia Memory Perfect - революційна подушка, якій не існує аналогів в Україні! Містить наповнювач Visko Elastic Memory Foam, обгорнутий шаром холлофайбера - поєднує ортопедичний ефект піни зі звичайною формою.

Відеоогляд подушки DREAMY  від ™ LightHouse
11 февраля 2021

Наповнювач зі штучного лебяжого пуху + чохол із натуральної 100% бавовни - це складові гіпоалергенної подушки LightHouse Dreamy Лебяжий пух, яку можна обрати людям із чутливою шкірою.

Відеоогляд подушки Royal Aero  від ™ LightHouse
11 февраля 2021

Подушка LightHouse Royal Aero Лебяжий пух - це поєднання бавовняного чохла і гіпоалергенного наповнювача, а шар аеросітки з боків сприяє циркуляції повітря всередині подушки і створює природну вентиляцію, додаткову легкість.

Відеоогляд подушки ORTOPEDIA від ™ LightHouse
11 февраля 2021

Сон нової якості ви відчуєте саме з подушкою ORTOPEDIA! Серія ортопедичних моделей із новітнього матеріалу - віскоеластик, це корисні подушки для здорового відпочинку щоночі і комфорту ваших шийних хребців.

Відеоогляд подушки Royal від ™ LightHouse
11 февраля 2021

Серія преміум подушок LightHouse Royal Лебяжий пух з антиалергенним волокнами подарують вам прекрасний сон. Представлені у популярних розмірах - 40х60 см, 50х70 см та 70х70 см, ці м'які та пухнасті моделі зі встроченим кантом мають наповнювач зі штучного лебяжого пуху, який на дотик схожий на натуральний, але на відміну від нього, підходить алергікам.

Відеоогляд подушки для дітей Royal "Лебяжий пух" Kids  від ™ LightHouse
11 февраля 2021

LightHouse Royal лебединий пух Kids - це високоякісна дитяча подушка з наповнювачем з гіпоалергенного волокна за доступною вартістю, яка подарує малюку здоровий сон і затишок.

Відеоогляд чохла для подушки від ™ LightHouse
10 февраля 2021

Простьобаний чохол-наволочка від ТМ LightHouse - це ідеальний варіант оновити зовнішній вигляд вашої подушки та зберегти.

Відеоогляд подушки BAMBOO PANDA від ™ LIGHTHOUSE
10 февраля 2021

Подушки з наповнювачем з антиалергенного волокна - ідеальний варіант для людей, схильних до алергії на пух або вовну. Одна з таких - LightHouse Bamboo Panda.

Перейти на мобільну версію сайту
Так, перейти Залишитись на основній версії