Новоселам

Новоселам

Ми вітаємо Вас з таким важливим і радісним придбанням!

Купівля нового житла, переїзд або ремонт - завжди значущі, але дуже затратні події. Без придбання таких необхідних речей, як постільна білизна, нові ковдри і подушки, рушники для ванної та кухні, килимки та інші текстильні вироби для дому, не обійтися. Це найважливіший останній етап для створення гармонії в новому помешканні, але найчастіше до моменту переїзду на нього вже не вистачає ні ентузіазму, ні фінансів.

Відкладати покупку «до кращих часів» - теж не вихід, тому що хочеться жити комфортно і затишно вже тут і зараз, а старі покривала та рушники краси і гармонії інтер'єру не додадуть.

Затишок, гармонія і благополуччя в домі - це ті прості радощі, які роблять наше життя щасливішим кожен день. Ми з розумінням ставимося до Вашої ситуації, і готові по можливості посприяти в створенні домашнього затишку на новому місці.

Як ми можемо допомогти:

- по-перше, замовлення у нас - це швидко, просто і практично. Досвідчений консультант допоможе індивідуально підібрати товари під вашу потребу, ваш інтер'єр і ваш бюджет. До того ж, вам не потрібно витрачати час і бігати по магазинах у пошуках відповідного товару
- наш асортимент дозволяє підібрати все в одному місці. Вам не потрібно турбуватися про поєднуваність кольорів і фактур у виробах, або думати, чи підійде розмір підковдри до ковдри, - всі ці питання вирішуються до моменту покупки;
- по-друге, ми пропонуємо спеціальну програму лояльності для новоселів: спеціальні знижки для комплексних замовлень, які допоможуть вам суттєво заощадити, і при цьому купити все необхідне, не відкладаючи покупку «на потім».

Пропонуємо Вам зв'язатися з нашим консультантом для отримання детальної інформації, разом з ним сформувати замовлення згідно з Вашою індивідуальною потребою і отримати свою знижку від 10 до 45% в залежності від обсягу замовлення.

Перейти на мобільну версію сайту
Так, перейти Залишитись на основній версії