Всі акції

Акції компанії ІззіХоум


 

Вигідні пропозиції та акції

Якісного текстилю ніколи не буває багато. Адже крім комплектів постільної білизни, рушників для кожного члена сім'ї, халатів, необхідно мати запас текстилю для гостей. Та й бажано раз в 3 роки повністю оновлювати комплекти. А робити це набагато приємніше, заглянувши на розпродаж постільної білизни на сайті інтернет-магазину "Izzi Home". Швидка доставка, реальні знижки дозволяють купити текстиль для дому або на подарунок недорого, не жертвуючи якістю. У розділі акційних пропозицій ви можете:

Оперативна доставка і якісна консультація дозволять вам максимально насолодитися покупкою і отримати товари для дому екстра-класу.

5 причин купити халат зі знижкою

Плануєте максимально розслабитися після трудового дня? Мрієте довше побути в теплі після ванни або душу? Шукаєте ідеальний варіант одягу для відпочинкового дня? Бажаєте навіть вдома виглядати стильно і привабливо, не жертвуючи комфортом? Шукайте хороший варіант подарунка? В такому випадку замовте халат зі знижкою на сайті "Izzl Home".
У розділі акційних пропозицій можна недорого купити халат махровий для чоловіка або жінки. Ніжна тканина м'якою хмарою огортає тіло, довгі рукави не дадуть замерзнути, а вільний крій на запах ідеально сяде по будь-якій фігурі. Скориставшись знижкою на текстиль, ви отримаєте якісну річ, не переплачуючи за неї.

Постільна білизна розпродаж: на що звернути увагу

Інтернет-магазин "Izzl Home" пропонує недорого замовити постільну білизну по акції зі знижкою від 31%. Розпродаж ніяк не впливає на якість виробів. Всі акційні пропозиції - це якісний текстиль для сну. Сатин, ранфорс та інші сучасні види натуральних тканин підкорять різноманітністю принтів, відтінків і красою переливів тканини.
У розділі розпродаж постелі представлені комплекти:

 • євро;
 • дитячі;
 • полуторні;
 • сімейні.

Бажаєте швидко створити затишок вдома і додати яскравий колірний акцент? Тоді замовляйте текстиль по акції в магазині "Izzl Home". Зараз можна замовити з 50% знижкою килимок на кухню, в кімнату, передпокій, ванну кімнату.
Асортимент акційних товарів дозволить підібрати виріб потрібного кольору, розміру і фактури, заощадивши при цьому гроші.
За допомогою акції на килимки для ванної ви можете:

 • додати яскраві нотки в інтер'єр;
 • убезпечити себе і рідних від холоду, ковзання на мокрій підлозі;
 • утеплити ванну кімнату;
 • проявити турботу про літніх родичів, замовивши для них килимок за акцією.
 

Выгодные предложения и акции

Качественного текстиля никогда не бывает много. Ведь помимо комплектов постельного белья, полотенец для каждого члена семьи, халатов, необходимо иметь запас текстиля для гостей. Да и желательно раз в 3 года полностью обновлять комплекты. А делать это гораздо приятнее, заглянув на распродажу постельного белья на сайте интернет-магазина “Izzi Home”. Быстрая доставка, реальные скидки позволяют купить текстиль для дома или на подарок недорого, не жертвуя качеством. В разделе акционных предложений вы можете:

Оперативная доставка и качественная консультация позволят вам максимально насладиться покупкой и получить товары для дома высшего качества.

5 причин купить халат со скидкой

Планируете максимально расслабиться после трудового дня? Мечтаете подольше побыть в тепле после ванны или душа? Ищите идеальный вариант одежды для расслабленного дня? Желаете даже дома выглядеть стильно и привлекательно, не жертвуя комфортом? Ищите хороший вариант подарка? В таком случае закажите халат со скидкой на сайте “Izzl Home”.
В разделе акционных предложений можно недорого купить халат махровый для мужчины или женщины. Нежная ткань мягким облаком окутывает тело, длинные рукава не позволят замерзнуть, а свободный покрой на запах идеально сядет по любой фигуре. Воспользуясь скидкой на текстиль, вы получите качественную вещь, не переплачивая за нее.

Постельное белье распродажа: на что обратить внимание

Интернет-магазин “Izzl Home” предлагает недорого заказать постельное белье по акции со скидкой от 31%. Распродажа никак не влияет на качество изделий. Все акционные предложения — это качественный текстиль для сна. Сатин, ранфорс и другие современные виды натуральных тканей покорят разнообразием принтов, оттенков и красотой переливов ткани.
В разделе распродажа постельного представлены комплекты:

 • евро;
 • детские;
 • полуторные;
 • семейные.

Желаете быстро создать уют в доме и добавить яркий цветовой акцент? Тогда заказывайте текстиль по акции в магазине “Izzl Home”. Сейчас можно заказать с 50% скидкой коврик на кухню, в комнату, прихожую, ванную комнату.
Ассортимент акционных товаров позволит подобрать изделие нужного цвета, размера и фактуры, сэкономив при этом деньги.
С помощью акции на коврики для ванной вы можете:

 • добавить яркие нотки в интерьер;
 • обезопасить себя и родных от холода, скольжения на мокром полу;
 • утеплить ванную комнату;
 • проявить заботу о пожилых родственниках, заказав для них коврик по акции.
Перейти на мобільну версію сайту
Так, перейти Залишитись на основній версії