Затишний листопад: 5 способів прогнати осінню нудьгу

Затишний листопад: 5 способів прогнати осінню нудьгу

05 ноября 2021

Свинцеве небо, часті дощі та перші заморозки – не привід для поганого настрою. Незважаючи на нестачу сонячного світла, що призводить до дефіциту серотоніну (гормону щастя) та посиленого вироблення мелатоніну (гормону сну), бути на позитиві і посміхатися навіть сірому дню цілком можливо!

1. Висипаємось

Дратівливість, апатія та постійне почуття втоми найчастіше виникають від неправильного режиму. Виправити становище допоможе повноцінний сон, забезпечити який дозволять якісні постільні речі: в міру жорсткий матрац, підходяща по висоті та щільності подушка, легка, але тепла ковдра і приємна до тіла постільна білизна з натуральних матеріалів.

Важливо пам'ятати про те, що час нічного сну має бути не менше 6-8 годин, при цьому бажано засипати не пізніше 22:00, щоб організм зміг повноцінно відпочити і відновити ресурси. Тільки в цьому випадку навіть похмурий ранок стане по-справжньому добрим, а бадьорість та сили не залишать протягом усього дня.

2. Готуємо смаколики

Сірість і холод за вікном – чудовий привід залишитися вдома, щоб потішити себе та близьких ароматною випічкою. Можна організувати колективний майстер-клас, а потім – душевно побалакати за чашкою чаю, що зігріває, какао або глінтвейну! Такі посиденьки не тільки піднімуть настрій, а й стануть маленькою традицією спільного проведення часу.

3. Додаємо світла

Нестачу сонячних променів допоможуть замінити лампочки. Нехай у кожній кімнаті буде своє джерело світла: люстра, торшер чи бра. Також не варто забувати і про свічки: мерехтливі вогники дають розслабитися, створюючи атмосферу особливого тепла та затишку.

4. Змінюємо інтер'єр

Яскраві фарби - саме те, що потрібно для сірих днів листопаду. Додавши до інтер'єру кілька контрастних деталей, ви не тільки внесете до нього елемент новизни, а й піднімете собі настрій. Декоративні подушки, плед та м'які килимки – все це не вимагатиме великих фінансових витрат і стане гармонійним доповненням будь-якої обстановки.

Не варто забувати і про кімнатні рослини, які зроблять простір більш затишним, дозволять очистити, а деякі види навіть зволожити повітря.

5. Отримуємо задоволення

«Похмура пора» - саме час робити те, що подобається: більше гуляти, малювати, фотографувати, танцювати, читати, дивитися улюблені фільми… У кожного – свої переваги і дуже важливо знаходити час для занять, які приносять справжнє задоволення і наповнюють енергією!Уютный ноябрь: 5 способов прогнать осеннюю хандру

Свинцовое небо, частые дожди и первые заморозки – не повод для плохого настроения. Несмотря на недостаток солнечного света, который приводит к дефициту серотонина (гормона счастья) и усиленной выработке мелатонина (гормона сна), быть на позитиве и улыбаться даже серому ноябрьскому дню вполне возможно!

1. Высыпаемся

Раздражительность, апатия и постоянное чувство усталости зачастую возникают от неправильного режима. Исправить положение поможет полноценный сон, обеспечить который позволят качественные постельные принадлежности: в меру жесткий матрас, подходящая по высоте и плотности подушка, легкое, но теплое одеяло и приятное к телу постельное белье из натуральных материалов.

Важно помнить о том, что время ночного сна должно быть не менее 6-8 часов, при этом засыпать желательно не позже 22:00, чтобы организм смог полноценно отдохнуть и восстановить ресурсы. Только в этом случае даже пасмурное утро станет по-настоящему добрым, а бодрость и силы не покинут в течение всего дня.

2. Готовим вкусности

Серость и холод за окном – отличный повод остаться дома, чтобы побаловать себя и близких ароматной выпечкой. Можно организовать коллективный мастер-класс, а потом – душевно поболтать за чашкой согревающего чая, какао или глинтвейна! Такие посиделки не только поднимут настроение, но и станут маленькой традицией совместного времяпрепровождения.

3. Добавляем света

Недостаток солнечных лучей помогут восполнить лампочки. Пусть в каждой комнате будет свой источник света: люстра, торшер или бра. Также не стоит забывать и о свечах: мерцающие огоньки действуют расслабляюще, создавая атмосферу особого тепла и уюта.

4. Меняем интерьер

Яркие краски – именно то, что нужно для серых ноябрьских дней. Добавив в интерьер несколько контрастных деталей, вы не только внесете в него элемент новизны, но и поднимите себе настроение. Декоративные подушки, плед и мягкие коврики – все это не потребует больших финансовых затрат и станет гармоничным дополнением любой обстановки.

Не стоит забывать и о комнатных растениях, которые сделают пространство более уютным, позволят очистить, а некоторые виды - даже увлажнить воздух.

5. Получаем удовольствие

«Унылая пора» - самое время делать то, что нравится: побольше гулять, рисовать, фотографировать, танцевать, читать, смотреть любимые фильмы… У каждого – свои предпочтения и очень важно находить время для занятий, которые приносят истинное удовольствие и наполняют энергией!

Повернутися до новин
Товари до цієї новини
Перейти на мобільну версію сайту
Так, перейти Залишитись на основній версії