Килимок для кицьки. Корисна річ!

Килимок для кицьки. Корисна річ!

11 февраля 2022

Кішки – тварини дуже охайні. Але іноді навіть із правильно підібраного лотка наповнювач розноситься по всій квартирі. Виною тому - схильність мурлик закопувати свої відходи, через що пісок, гранули або тирса розсипаються на всі боки. А ще – налипають на лапи тваринки.

Позбавити себе частого прибирання допоможе покупка спеціального котячого килимка, який розміщується біля лотка. Його двошарова структура діє подібно до пастки: пісок з лап через отвори у вигляді стільників потрапляє на внутрішній шар і збирається там. А після – витрушується назад у лоток або відро для сміття.

При виборі килимка варто врахувати кілька аспектів:

  • Розмір. Площа килимка має бути такою, щоб лоток не виходив його межі. Має значення і ступінь акуратності тварини: якщо кішка дуже активно гребе лапами, варто вибрати килимок більшого розміру. Для лотків закритого типу підійде маленький килимок, який розміщують біля входу.
  • Матеріал. Важливу роль відіграє безпека виробу для тварини, а саме – відсутність у ньому токсичних речовин, які шкодять здоров'ю не лише котика, але й його господаря. Як правило, основними матеріалами для виготовлення килимків для кішок є поліамід, гума, мікрофібра. Крім того, виріб повинен добре прилягати до підлоги, не ковзати та вбирати вологу. А ще – бути простим у догляді (легко витрушуватись, митися чи пратися).
  • Зовнішній вигляд. Цей критерій важливий більше для господаря, ніж кота. Тим не менш, існує безліч моделей різного забарвлення та принтів. Це дозволяє підібрати такий варіант виробу, який гармонійно вписуватиметься в обстановку приміщення, в якому перебуватиме.


Коврик для кошек: выбираем подходящий

Кошки – животные очень чистоплотные. Но иногда даже из правильно подобранного лотка наполнитель разносится по всей квартире. Виной тому – склонность мурлык закапывать свои отходы, из-за чего песок, гранулы или опилки рассыпаются по сторонам. А еще – налипают на лапы животного.

Избавить себя от частой уборки поможет покупка специального кошачьего коврика, который размещается около лотка. Его двухслойная структура действует подобно ловушке: песок с лап через отверстия в виде сот попадает на внутренний слой и собирается там. А после – вытряхивается обратно в лоток или мусорное ведро.

При выборе коврика стоит учесть несколько нюансов:

  • Размер. Площадь коврика должна быть такой, чтобы лоток не выходил за его пределы. Имеет значение и степень аккуратности животного: если кошка очень активно гребет лапами, стоит выбрать коврик большего размер. Для лотков закрытого типа подойдет небольшой коврик, который размещают около входа.
  • Материал. Важную роль играет безопасность изделия для животного, а именно – отсутствие в нем токсичных веществ, которые вредят здоровью не только питомца, но его хозяина. Как правило, основными материалами для изготовления ковриков для кошек является полиамид, резина, микрофибра. Кроме того, изделие должно хорошо прилегать к полу, не скользить и впитывать влагу. А еще – быть простым в уходе (легко вытряхиваться, мыться или стираться).
  • Внешний вид. Этот критерий важен больше для хозяина, нежели кота. Тем не менее, существует множество моделей различной расцветки и принтов. Это позволяет подобрать такой вариант изделия, который будет гармонично вписываться в обстановку помещения, в котором будет находиться.
Повернутися до новин